Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2011, 18:03   #11
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam.

Post wisi.

Pozwoliłem sobie już Was wyekspediować do Bass Harbor. Jako, że nie było z Waszej strony takich deklaracji, zrobiłem to nieco za siłę - za co przepraszam.

Specjalnie zrobiłem post bardzo "szeroki". Macie dowolność podróży (założyłem pociąg) - co do klasy i przedziałów. Co do postów:

- możecie śmiało działać popołudniem - dzień przed wyjazdem (ekwipunek i takie tam wskazane).
- oczywiście możecie działań na GG docku (rozmowy w przedziałach) i takie tam.

Prośba na przyszłość, aby w swoich postach określać intencyjne dalsze plany Waszych bohaterów lub przysyłać mi takie informacje na PW (bym wiedział co mam pisać i czego oczekujecie - szukacie i takie tam).

Czas na posty - do kolejnej soboty 9 kwietnia 2011r do 20.00.

Ustalenia ze mną, na PW lub GG ewentualnie na GG docku.


Pozdrawiam i raz jeszcze wielkie sorry za naciągnięcie Waszych działań.


EDIT:

Dla jasności, bo troszkę zamotałem w poście.

Spotkaliście się dzień później - w niedzielę - w domu zmarłego i pogadaliście co i jak (do tego czasu możecie śmiało pozałatwiać to, co chcieliście).

Podróż zaczęliście dzień później - czyli w poniedziałek.

Przepraszam za to przyśpieszenie,a le uznałem, ze tak będzie lepiej dla fabuły. Sceny ze spotkania niedzielnego potraktujcie jako retrospektywne.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 02-04-2011 o 19:02. Powód: DODANIE EDIT
Armiel jest offline