Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2006, 18:36   #5
Asshilis
 
Reputacja: 1 Asshilis jest godny podziwuAsshilis jest godny podziwuAsshilis jest godny podziwuAsshilis jest godny podziwuAsshilis jest godny podziwuAsshilis jest godny podziwuAsshilis jest godny podziwuAsshilis jest godny podziwuAsshilis jest godny podziwuAsshilis jest godny podziwuAsshilis jest godny podziwu
Ja wiem o jakiej sesji głównie mówisz, Tygrys . mataichi, shyshka, blebleble i regua gdzieś z mojej sesji wyparowali. Ostatni post należał do mataichiego. Potem nic..

A tak się składa, że tygrys dostał się do tej sesji po jej rozpoczoczęciu, miał dojść pomiędzy I a II przygodą. Tylko że nie ma żadnej II przygody, bo nie ma graczy! To była druga albo trzecia moja sesja na tym forum (i wogle na forach) i wszystkie skończyły się równie szybko... Płatnych sesji to ja robić nie będę na pewno, ale przy następnej mojej sesji będę uważniej dobierał graczy...

Największym problemem jest chyba to, że ludzie najpierwpodchodzą do gry na forum z wielkim entuzjazmem, popiszą trochę, pograją, a potem im się odechciewa i mają głeboko gdzieś co będzie z sesją...(nie mówię o nikim konkretnym). Wystarczy trochę pooglądać sobie spis graczy, by wiedzieć o kim mówię...
 
Asshilis jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem