Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2011, 17:56   #109
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Witam! Oto będzie wam dane napisać przedostatni post w Locie Kruka. Ja mam do napisania o jeden więcej, bo jeszcze zamykający i mordujący
Co musi się znaleźć w waszych postach w tej kolejce?

1. Zagospodarowanie czasu poprzedniego dnia. Niektórzy będą chcieli pewnie konsultacje, nie ma problemu.
2. Co robicie i jakiej magy używacie na jeziorze. Jest spokojnie, można powiedzieć, że to Wy macie inicjatyw, pierwszy ruch, wy zaczynacie.

Wszystko inne to rzeczy opcjonalne. Tydzień na posty + parę dni po zgłoszeniu problemów. Ale proszę, sprężmy się. To przed ostatnia kolejka. To finał! Oczywiście inspektor może prosić o podpowiedzi i informacje na bazie zdolności swej postaci. Jak widzicie, że teraz jest spokojnie więc inicjatywy nie ustalam. W następnym poście ustalę. Taka mała podpowiedź.
Post wklejony na raty bo system forum się biesi, ten sam problem co kiedyś :/ Zrazu mówię, że po końcu sesji z tymi, co będą grali także w drugiej częsći mam 1-2 tygodnie na obgadanie pewnych rzeczy. Raczej miłe sprawy.
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline