Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2006, 19:01   #6
Solinarius
Administrator
 
Solinarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Solinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputację
Bardzo ciekawy temat.
Od początku istnienia lastinn borykamy sie z tym problemem.
Na początku prosiłem, później jeszcze wstawiłem specjalny regulamin zakładania rekrutacji, który to groził otrzymaniem kilku warnów w przypadku "olania" sesji,a w tej chwili pozostawiłem graczom oraz mistrzom gry wolną rękę, bo z tym się nie da walczyć. Ludzie uważają, ze są w internecie anonimowi i mogą robić co im się żywnie podoba. Niby tak jest, ale szanować innych trzeba na każdej płaszczyźnie, a jeżeli ktoś tego nie potrafi, świadczy to tylko i wyłącznie o nim.
Niestety ma to wpływa także na forum, ludzie którzy mają chęć grać czy mistrzować tracą zainteresowanie jakąkolwiek aktywną działalnością, co oczywiście odpycha nowo przybyłych itp, itd, przykłady można tu mnożyć baaardzo długo. Moje pomysły przeciwdziałania temu problemowi już dawno się wyczerpały, może Wy macie jakieś ciekawe rozwiązanie , które można by zastosować globalnie?
 
Solinarius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem