Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2011, 07:42   #13
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Takeda Zobacz post
Pytania moje do MG:
- czy mamy jakąś alternatywę na dotarcie do Bass Harbor inną niż ciężarówka kuzyna naszego miłego przewodnika z promu?
- na czym mamy skończyć nasze posty? Na dotarciu do Bass Harbor?
- jakimi funduszami dysponuje mój duchowny? Zakładam, że jest z tych biedniejszych stąd też wybiera podróż II klasą z Bostonu do Bangor. Dobrze jednak byłoby wiedzieć orientacyjnie jakimi funduszami mogę dysponować.
- czy moja postać ma jakieś informacje o tej miejscowości?
Ważne pytania.

Pierwsze - tak, można te 12 mil przejść pieszo, wynająć inny samochód, poprosić jakiegoś rybaka by popłynął tam łodzią. Jeśli idzie o transport publiczny - nie ma takiego. Bass Harbor leży na drugim końcu wyspy.

- posty można skończyć na podjęciu decyzji co do środka transportu. Można też pociągnąć je dalej - ale WOLAŁBYM BY TAKIE DZIAŁANIA zostały omówione w GG docku.

- środki duchownego są stabilne, ale faktycznie musi uważać na większe wydatki finansowe, może też być skromnym i pokornym człowiekiem, a I klasa to luksus dla zamożnych - naprawdę luksus, stąd taka różnica cen. Wydatki typu hotel, wystawne kolacje, kupno przechodzonego samochodu itp. to wydatki, które mogą nadwyrężyć jego budżet.

- Może wiedzieć jedynie tyle, ze Bass Harbor, to mała rybacka mieścina, znana z morskiej latarni (cała wyspa na której się znajduje ma ich aż 5). To prawdziwa dziura i mało kto przyjeżdża tu z własnej woli - chyba, by odpocząć od zgiełku życia w wielkim mieście. Wyspa to park narodowy USA. Idealne miejsce do pieszych wędrówek i kajakowych wypadów. Jednym słowem - dzicz.

W Bass Harbor jest - z tego co wiecie - motel, kościółek, mała przetwórnia rybna, sklep wielobranżowy, mała biblioteka przy wiejskiej szkole i sama szkoła (trzy klasy w różnym wieku po kilku uczniów), posterunek policji, koło ratowników, mała stocznia (szumnie powiedziane) i koło miłośników pieszych wędrówek missis Adams. Nic więcej nie oferuje przybyszom.

I troszkę danych "obrazowych z wyspy". Mapy i zdjęcia. Oczywiście pamiętajcie, że pozwalam sobie jako ST na zmianę realiów tej miejscowości i okolicy.


1 MAPA



2 MAPA




I ZDJĘCIA







I na koniec


NIE BAĆ SIĘ GG DOCKA PISAĆ TAM.

SESJA - jak pisałem w rekrutacji - odbywa się również poprzez GG docka.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 04-04-2011 o 07:59. Powód: dodanie grafik
Armiel jest offline