Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2011, 18:36   #4
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
Mogę się mylić, ale Anonimowi chyba chodziło o rekrutację do sesji forumowej, a nie do pomocy
Co do punktu 1. zgadzam się z przedmówcą, że raczej naruszysz prawa autorskie.
Co do pozostałych: nie znam. Ale sądzę, że jest to raczej domena bitewniaków i planszówek niż stricte RPG. Miałem ochotę kiedyś zagrać w Neuroshimę, czy Monastyra tak bardziej ekonomicznie, ale nie jestem pewien, czy by to wypaliło. I chyba nie dowiemy się, dopóki ktoś nie sprawdzi. Pamiętaj też, że to co przejdzie na forum może kompletnie nie sprawdzić się na żywo i vice versa.
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem