Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2011, 13:14   #8
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Radagast Zobacz post
Mogę się mylić, ale Anonimowi chyba chodziło o rekrutację do sesji forumowej, a nie do pomocy
Co do punktu 1. zgadzam się z przedmówcą, że raczej naruszysz prawa autorskie.
Co do pozostałych: nie znam. Ale sądzę, że jest to raczej domena bitewniaków i planszówek niż stricte RPG. Miałem ochotę kiedyś zagrać w Neuroshimę, czy Monastyra tak bardziej ekonomicznie, ale nie jestem pewien, czy by to wypaliło. I chyba nie dowiemy się, dopóki ktoś nie sprawdzi. Pamiętaj też, że to co przejdzie na forum może kompletnie nie sprawdzić się na żywo i vice versa.
Chodziło mi o to, że podał mniej informacji niż zazwyczaj jest podanych w rekrutacji do gry.

Sprawdziłem. Fajnie się gra, ale MG ma tak dużo roboty, że by to wypaliło z powiedzmy 3-4 MG dla 3-5 graczy. Ja dotarłem do 5 czy 6 tygodnia, a gracze mieli swoje postacie plus po około 10 pomagierów. Im więcej postaci w grze tym ciężej prowadzić. Chyba, że pomagierzy by byli tylko liczbą oznaczającą ich ilość, ale to tak trochę smutne.
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem