Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2011, 10:17   #29
kymil
 
kymil's Avatar
 
Reputacja: 1 kymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputację
Cześć Kompania.
1. Tak jak Bogdan wyjaśnił: "Parszywa Szóstka" zna się już ponad miesiąc. Razem podróżowali po Szlaku Kościotrupów ochraniając karawanę aż dotarli do Vetterbergu, małego miasteczka. Z tej szóstki Draug i Wolf znali się już wcześniej około 6 miesięcy. Tylko tyle w tym temacie.
Pozostała dwójka Czarodziejka i Aler - to już oni sami ustalą.

2. Gdy wszyscy już swe posty napiszą i kolejka minie - chyba, że ktoś chce wcześniej coś napisać, to przystępujemy do małej popijawy, zasady jak wcześniej pisałem.
Z uwagi na fakt, iż wynikła wątpliwość czy nie używać Lastinnowej kostnicy: w takich sytuacjach mi to jest zbędne - na razie zbyt trywialna sprawa, ale... że to zabawa ma być z kostkami, to w swoim kolejnym poście o popijawie proszę na końcu posta pod taką kreską

===

podać mi wynik testu "na picie króla" z rozpisaniem mechanicznym w kostnicy czy się powiódł i dlaczego nie. Potrenujemy. Zobaczymy.

3. Uzupełnijcie Parametry swych Bohaterów Graczy. W wolnej chwili. Później kostkami będziecie niekiedy rzucać w ciemno, a ja sam będę testować cechy. Na razie to zrobili tylko b00r0, Draugdin i Mike.

4. Uruchomiłem googledoca na sugestie Bogdana, dla wygody.
 

Ostatnio edytowane przez kymil : 06-04-2011 o 15:44.
kymil jest offline