Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2011, 19:51   #112
Ribesium
 
Ribesium's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znany
Przyznam, że jestem w szoku, może nie jakimś ciężkim, ale czuję się bardzo skonsternowana. W ciągu paru dni wykruszyła się, jakby nie było, połowa drużyny. Rozumiem, niemniej ubolewam.

Co do mnie - najbliższe 2.5 tygodnia (do Wielkanocy) pracuję od świtu do zmierzchu, co oznacza, że odpisywać mogę tylko w weekendy. Ale odpisywać będę, ponieważ sesja mi się podoba, wciągnęła mnie, i zdążyłam już nawet "poczuć" moją postać, dlatego nie mogłabym jej ot tak zostawić. Słowem - nie zamierzam z sesji rezygnować. Nie wiem jak Merill. Jeśli również się rozmyśli, nie będzie chyba sensu ciągnąć dla jednej osoby. Co do dodatkowej rekrutacji - jestem za. Mam nawet pomysł - poprzednia ekipa, będąca przed nami w Lipsku, również szukająca profesora Albo inaczej - wyprawa, któa przybyła niezależnie i indywidualnie po nas - nie wiedząca nic o naszej Tak czy inaczej na pewno dałoby się połączyć "stare" siły z "nowymi". Ostateczna dezycja należy jednak jak zawsze do MG. Janie - czekamy na werdykt. Tyle ode mnie.
 
Ribesium jest offline