Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2011, 08:56   #4
Agape
 
Agape's Avatar
 
Reputacja: 1 Agape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłość
Witam wszystkich serdecznie! Cieszę się że mogę razem z wami uczestniczyć w tej sesji. Mam nadzieję że mój brak doświadczenia nie przeszkodzi nam w dobrej zabawie.

Do Arcana: Mogłabym dostać jakieś informacje o pierwszym Edenie? Chciałabym wiedzieć czego mniej więcej szukamy.

A teraz o postaci:


Imię: Mawr
Wiek: 20 lat
Narodowość: Syryjka
Specjalizację: skrytobójczyni
Charakterystykę postaci:
W środowisku raczej się o niej nie mówi, asassynką została niedawno i jeszcze nie zapracowała sobie na reputację dobrą czy też złą. Zwykle chodzi w "cywilnym ubraniu aby nie wzbudzać podejrzeń, kamuflaż to dla niej podstawa. Jest otwarta, szybko się zaprzyjaźnia z innymi ludźmi a konkretniej szybko uznaje innych za swoich przyjaciół. Zwykle mówi to co myśli, nie uznaje autorytetów. Poza misjami działa spontanicznie, bywa nieco roztrzepana. Więcej nie zdradzę musicie poznać ją sami
 
Agape jest offline