Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2006, 09:47   #1
Solfelin
 
Solfelin's Avatar
 
Reputacja: 1 Solfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumny
Promocja Nietykalnych

[center:19dc1453ef]Promocja Nietykalnych[/center:19dc1453ef]


Na forach:

Kod:
Tytuł: Untouchables: Transformation / Nietykalni: Przemiana
Opis: Autorski system do starego Świata Mroku 

W ostatnich dniach pisany jest autorski system starego Świata Mroku pod tytułem Nietykalni: Przemiana. Jest to opowieść o Czystych, Świadomościach, które przebudzają Magów, oświecają lub ociemniają ludzkość i walczą w tzw. Odwiecznej Walce.

System jak na razie posiada kilka rozrysów (planów), a także kilkadziesiąt opisów. Poszukiwani są chętni beta-testerzy do gry w rzeczywistości, a także przez forum (PBF). Można także prowadzić na własną rękę sesje - wtedy polecane jest zdanie relacji z gry oraz sesji, uwag, komentarzy. 

Potrzebni są także: pisarze, korektorzy oraz graficy - a przede wszystkim tłumacze i specjaliści od mechaniki nowego Świata Mroku. 

Więcej informacji tutaj.
Własne opisy też mile widziane - szablon ułatwia sprawę i pomaga.

Opis dla stron www:

Kod:
Tytuł: Untouchables: Transformation / Nietykalni: Przemiana

W ostatnich dniach pisany jest autorski system starego Świata Mroku pod tytułem Nietykalni: Przemiana. Jest to opowieść o Czystych, Świadomościach, które przebudzają Magów, oświecają lub ociemniają ludzkość i walczą w tzw. Odwiecznej Walce.



System jak na razie posiada kilka rozrysów (planów), a także kilkadziesiąt opisów. Poszukiwani są chętni beta-testerzy do gry w rzeczywistości, a także przez forum (PBF). Można także prowadzić na własną rękę sesje - wtedy polecane jest zdanie relacji z gry oraz sesji, uwag, komentarzy. 



Potrzebni są także: pisarze, korektorzy oraz graficy - a przede wszystkim tłumacze i specjaliści od mechaniki nowego Świata Mroku. 



Więcej informacji:

<a href=http://www.lastinn.info/forum117.htm>http://www.lastinn.info/forum117.htm</a>

Jeśli ktoś wystarczająco dobrze poznał mechanikę, przeczytał opisy i podchwycił motywy przewodnie systemu, może swobodnie rozmawiać o tym w rzeczywistości.

Polecam dawać opisy na mniejszych i większych forach (ale odwiedzanych), na których jeszcze go nie ma.
Dla zachęty daję po 1000$ dla każdego, kto napisze opis na forum / często odwiedzanej stronie (mniejsze, kameralne forum bardzo często odwiedzane = większa strona bardzo, baaaardzo często odwiedzana [równość ze względu na to, że na stronie nie można komentować]) i prześle mi PW o tym, gdzie wysłał.

Oczywiście limitem jest moja kasa, można też to robić za darmo.
 
Solfelin jest offline