Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2011, 22:35   #5
kymil
 
kymil's Avatar
 
Reputacja: 1 kymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputację
Przyznawanie graczom punktów doświadczenia za sesję PBF

Jakie mierniki nagradzania punktami doświadczenia postaci BG stosujecie prowadząc sesję PBF?
W zakresie odgrywania postaci.
W zwykłym rpg oceniam zazwyczaj odgrywanie postaci na bieżąco przez gracza. W PBF pozostają posty, ew. zaangażowanie w Komentarzach. Czy oceniacie każdy post indywidualnie?


Inne sytuacje mające ewentualny wpływ na Pd:
1. Na forum jak czytałem niektóre sesje i wypociny BG, to mi się dalej nie chciało ich czytać,a MG zazdrościłem wytrwałości i cierpliwości w czytaniu ostów.

2.BG przynudzają na maxa, nie czytają postów poprzedników i wychodzą babole. Czy takie zachowanie gracza bierzecie pod uwagę przy pdkach?

3. W założeniu sesji jest zapis: gramy głównie przez dialogi, a gracz Wam wkleja post na 3 karty A4 z rozmyślaniami swego BG, karzemy zmniejszeniem przy przyznawaniu PD?

4. Gracz wali takie ortografy, "rze zię czydać nieda", wpływa to na PD? No nie...

5. Gracz nie przenosi statystyk do KP sesji mimo, że wszyscy to miesiąc temu zrobili.

To takie grzechy główne sesji PBF, które mi się nasunęły. Jak sobie z tym radzicie... A może wywaliście za takie rzeczy z sesji
 

Ostatnio edytowane przez kymil : 07-04-2011 o 22:48.
kymil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem