Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2011, 11:09   #21
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
O nie, Zeliel... całe szczęście mamy komunizm, więc jak znowu będziesz grał idącego pod prąd kretyna, radzieccy żołnierze dostaną funkcję teleport i biegłość w bazookach oraz kilka poziomów w klasie huntera z ulubionym przeciwnikiem: humanoid (Zeliel) D:

Na GG wal, do 16 jestem na pewno... potem? Cóż, dziś będę projekt robił (zamiast iść pić z kumplami do centrum T.T), więc pisaj, co do Kabuto to wiesz, że to jeden z moich ulubionych bohaterów mangowych, tj. Kirisaki ;D

Reszta - nie chwaliłem się, ale należę do wąskiego grona ludzi niecierpliwych. Tak więc jak nie dostanę KP tak nie wiem, do niedzieli wieczór, to możecie je sobie podarować, bo jak potrzeba Wam tygodnia czasu na zrobienie prostej karty postaci (bez mechaniki i innych cudów), to nie chcę widzieć ile na odpisie będziecie spędzać.

No i nowe zapisy ciągle mile widziane, póki co 100% pewności na udział w sesji ma Kizuna.
 
Sierak jest offline