Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2006, 15:25   #10
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
O ile dobrze pamiętam to Churchill określił go jako najlepszy z pozostałych, co nie oznacza wcale najlepszego. Ja też nie lubię tego systemu, hasło "egalite" to bzdura, niestety alternatywy nie widzę.

Co do przepraszania kogoś to nie po to zabiera mu się ziemie , by potem pogłaskać go po głowie mówiąc "przepraszam stary , tak jakoś wyszło". " Zwycięzców nikt nie osądza " to prawda stara jak świat. Tylko trzeba jeszcze te zwycięstwa umieć wykorzystać. Historia wojny po bitwie pod Grunwaldem, czy działania Zygmunta III Wazypo zdobyciu Moskwy w bodajże 1610 to tylko dwa przykłady.

Co do pomysłu przywrócenia monarchii, ma ułamek procenta szans, by sie powieść, o ile w ogóle, ale na świecie, a szczególnie w polityce cuda się zdarzają, Konia z rzędem temu, kto przed wyborami przewidział rząd z Kaczyńskim, Lepperem, Giertychem i Gilowską. Na razie jedyna monarchia jaka nam zagraża, to absolutyzm braci K.

Lhianann miło mi słyszeć, ze ktoś myśli podobnie jak ja. Niestety narazisz się głosząc takie hasła na miano terrorystki, anarchistki, rebeliantki.
 
Arango jest offline