Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2011, 19:26   #7
Bachal
 
Bachal's Avatar
 
Reputacja: 1 Bachal ma wspaniałą reputacjęBachal ma wspaniałą reputacjęBachal ma wspaniałą reputacjęBachal ma wspaniałą reputacjęBachal ma wspaniałą reputacjęBachal ma wspaniałą reputacjęBachal ma wspaniałą reputacjęBachal ma wspaniałą reputacjęBachal ma wspaniałą reputacjęBachal ma wspaniałą reputacjęBachal ma wspaniałą reputację
Witam, załapałem się, jako ostatni i wchodzę od nowej tury. Mam nadzieję na interesującą rozrywkę
Moja postać:
Imię - Gavinio de Foria
Wiek - 27 lat
Waga - 79 kg
Wzrost - 183 cm
Narodowość – włochy
Specjalizacja – Walka dwoma sztyletami

Historia:
Gavinio jest doświadczonym asasynem, który z niejednej misji wyszedł zwycięsko i zdążył się odznaczyć spektakularnymi akcjami. Jest śmiałym, odważnym młodzieńcem. Charakteryzuje go zdecydowanie oraz zimna krew. Jego jedyną bolączką, mogącą zakłócić misje jest jego nad wyraz gorące serce, które łatwo obiera swoje wybranki. Jest przystojny, dobrze zbudowany i niewiarygodnie zwinni. Nie na darmo jego ulubionym narzędziem walki są dwa lekko zagięte sztylety. W walce rzuca się między przeciwnikami, robiąc skomplikowane uniki i unikając parowania ciosów, wyprowadza własne, pomijając broń przeciwnika. Zna zasady Savoir Vivre i umie się zachować w towarzystwie. Jego miękki głos i elokwentny sposób wypowiadania się podoba się kobietom.
 
Bachal jest offline