Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2006, 20:15   #13
Rębajło
 
Rębajło's Avatar
 
Reputacja: 1 Rębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetny
Wiecie, teoretycznie na świecie są z 3 lub 4 osoby, które mówia że nalezy sie im Korona Polski ale w świetle prawa tylko Wettin ma do tego prawo

Maria Emanuel Wettyn posiada dość duży majatek, zna wielu przywódców Europejskich był znajomym Jan Pawła II. Powinien budzić szacunek, Król łagodzi obyczaje ;D

Prezydent teraz jest tez na pokaz ale jakiż to marny pokaz...

A ja pomysłu z wojną domową nie gratuluje bo nikt tu takiej nie chce, zero tu warcholstwa, krzyków, maganteri. To tylko ruch, jesli zbierze sie duza ilosc osób podpisuajcych deklaracje to moze cos z tego byc jesli nie no to...

Nadal bedzie nasza ukochana IV Rzplita Kaczynska

I prosze nie mowice o podziale, stanach, samowoli szlachekciej, magnatach. Hasło przewodnie to: wolni wśród wolnych, równi wśród równych. Tutaj nawet nie ma podziału (jak w partiach) na młodych i starych.

Jeśli sie nie uda, bo wszak szanse nie sa jakies ogromne, to cóż... Ja nadal bede uważał Wettina za Króla Rzplitej podług prawa i będe marzył o swej Utopii przetrawiająć kazdy dzien zycia w IV Rzeczypospolitej... I patrzac jak to PiS rzadzi, pozniej PO, LPR? Samoobrona może? Pozniej moze znow SLD? Albo egzotyczne koalicje : Bo żadni dluzej niz jedna kadencja nie pociagna :P

Takze zapraszam czy ktos za czy przeciw!

Historia nam drugiego Piłsudzkiego nie da zbyt szybko, jeśli wogóle...

I śpieszmy sie, bo Rosja nadchdozi! Zauwazylsicie analogie? Rosja silna = brak Polski, Rosja slaba = wolna Polska, po upadku ZSRR Rosja oslabla a teraz wzrasta w sily Strzezmy sie! (oczywisce mam nadzieje ze to co tu napisalem o tymże kraju nie przyjmiecie z powaga smiertelna)
 
__________________
Ze szlachtą, mości panowie, trzeba po ojcowsku, nie po dragońsku... Powiesz mu: "Panie bracie, a bądź łaskaw, a idź", rozczulisz go, na ojczyznę i sławę wspomniawszy, to ci dalej pójdzie niż dragon, który dla lafy służy. - Jan Onufry Zagłoba
Rębajło jest offline