Wątek: Niesforny Bard
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2006, 20:20   #25
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
- Sprawa… sprawa, ach tak! – Elistan zamyślił się, jakby zastanawiając się co teraz powiedzieć. Zwiesił głowę i zapatrzył się na swoje splecione dłonie położone na stole.
- Sprawa jest na chwilę obecną taka, że chcę odwiedzić pewien dom, który znajduje się gdzieś w pobliżu. Byłbym rad, gdybyście zechcieli mi towarzyszyć. Wiem, że to dziwnie zabrzmi, ale ten dom… śnił mi się dzisiaj. Było w nim coś mrocznego, i czuję że nie da mi to spokoju. Muszę to zbadać. To pewnie wydaje się wam głupie, ale nigdy jeszcze nie miałem takiego snu. Więc sprawa jest prosta, czy zgodzicie się iść ze mną do tego domu?
Bard ze splecionymi dłońmi, tak silnie zaciśniętymi, że aż zbielały mu kostki, patrzy na was w oczekiwaniu poparcia. Jest napięty, skupiony, i… najwyraźniej przestraszony.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline