Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2006, 21:02   #2
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Słońce prześwitywało przez świerzo wyprane firanki. Kazuhiko wbiegł do kuchni i wykradł ciastko z talerza po czym ulotnił się myśląc, że nie widzę co zrobił. Uśmiechnęłam się do siebie i dalej kroiłam warzywa. Przygotuję dla Ryutaro ryż z warzywami, który tak lubi. Niegługo powinien być w domu. Może pójdziemy na spacer do parku, wszyscy razem. Niedługo lato się skończy, więc trzeba korzystać z dobrej pogody. No nie, znowu spadł mi nóż...

...Jedząc obrzydliwą, bezsmakową papkę przypomniałam sobie jak jeszcze niedawno byłam szczęśliwa. Tamten dzień był cudowny. Mąż przyniósł mi wielki bukiet kwiatów a potem poszliśmy na spacer. Czy takie szczęśliwe czasy jeszcze kiedyś powrócą?
Najbardziej martwi mnie jak to wszystko zniesie mój syn. Chciałabym być z nim w nocy, ale jest już na tyle duży, że nie potrzebuje matki. Tak w każdym razie mówią, ale ja wiem, że powinnam przy nim być. Przysiadłam się do Shige i Hanae. Skoro się nudzić, to razem.
- Wiecie, mam nadzieję, że w końcu to wszystko jakoś zorganizują. Nie ma szans, że szybko stąd wyjdziemy. Mogliby stworzyć namiastkę szkoły, przynajmniej miałabym co robić.
Patrzyłam w dal, na szarą ścianę, wcale jej nie widząc. Może pójdę do kogoś z tym pomysłem szkoły? Ale do kogo? Muszę to dobrze przemyśleć.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline