Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2011, 22:47   #48
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał kymil Zobacz post
2. B00r0 tylko jeden post na raz.
Właśnie miałem pytać czy coś mi ucieka czy o czymś nie wiem. Miedzy dwoma kolejnymi postami MG niektórzy graczy napisali już po dwa posty a inni ani jednego. Coś mi tu nie do końca gra?

Cytat:
Napisał Bogdan Zobacz post
Draugdin, zakończyłem jak zakończyłem, z tym że rzuty są w moim poprzednim poście. Możesz ich wyniki wykorzystać jeśli chcesz u siebie. Trafienie, z obrażeniami jest lipa, bo zaledwie jeden. Świnia szarżuje na ciebie, w sumie możesz się zasłonić schowanym za pawężą Oktawiusem z nastawionym oszczepem, rób jak uważasz. pozdro

MC jak to jest z obrażeniami, bo nie pamiętam. Dodaje się coś ze swojej siły czy nie?
Nic nie rozumiem. Nie dość że z postów wynika, że niektóre postacie ciągle wykonują kolejne już akcje a inne jakby nie istniały. Jakie trafienie z obrażeniami to lipa bo nie rozumiem? I nie dość że mam wrażenie że jakoś mnie i innych graczy - nie wiem czemu - opuściła możliwość działania w swojej kolejce to jeszcze z posta czyjegoś wynika że moja postać już wywija mieczem szykując się do ataku a z komentarzy wynika, że moja postać ma się chować za pawężem.

Nic z tego nie rozumiem. Jakić chaos powstał ale potem będzie , że się czepiam.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.

Ostatnio edytowane przez Draugdin : 10-04-2011 o 22:52.
Draugdin jest offline