Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2011, 23:40   #7
Ribesium
 
Ribesium's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znany
Baczy, co do opisu - mam go od dawna to czysty przypadek, że akurat wpasował się w moją rekrutację. Niemniej brawo za czujność

Arvelus - może jeszcze wstrzymaj się z konsultacjami z innymi graczami póki nie okaże się, że zosałeś przyjęty Jeśli tak się stanie, będzie wystarczająco dużo czasu na dogadanie się.

Na nadsyłanie KP macie 2 tygodnie, tak więc nie liczy się tempo a jakość wykonania. Czekam na dobre i przemyślane KP i dopracowanych bohaterów. W przypadku tej sesji kreacja postaci jest kluczowa gdyż zdeterminuje jej FABUŁĘ, a poza tym, nie ukrywajmy, nie należy ona do najłatwiejszych - stąd tak długi termin. Nie wykluczam, że jeśli dostanę w ciągu (powiedzmy) tygodnia kilka naprawdę genialnych KP mogę zakończyć rekrutację wcześniej, jednak nie chcę pozbawiać szansy tych, którym zajmie to całe dwa tygodnie (bądźmy realistami, poza LI każdy chyba się uczy/pracuje/ma dom/maturę na głowie/przygotowania świąteczne/wyjazdy służbowe, etc., dlatego naprawdę - nie spieszcie się ). Wolę poczekać dłużej i dostać świetne KP niż dostać szybko kilka niedopracowanych. Amen
 

Ostatnio edytowane przez Ribesium : 10-04-2011 o 23:42.
Ribesium jest offline