Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2011, 00:34   #3
Delta
 
Delta's Avatar
 
Reputacja: 1 Delta wkrótce będzie znanyDelta wkrótce będzie znanyDelta wkrótce będzie znanyDelta wkrótce będzie znanyDelta wkrótce będzie znanyDelta wkrótce będzie znanyDelta wkrótce będzie znanyDelta wkrótce będzie znanyDelta wkrótce będzie znanyDelta wkrótce będzie znanyDelta wkrótce będzie znany
Hm. Temat w którym mnie chwalą, a ja go dopiero teraz zauważyłem...? Niedobrze, niedobrze.

Dzięki za miłe słowa. Z mojej strony mogę powiedzieć, że sesja mi się niezmiernie podobała, a to głównie dlatego, że było widać, że MG ma głowę na karku i jakiś konkretny plan. I to nie taki, którego ściśle się będzie trzymał, bez względu na wszystko i na to co zrobią gracze, bo "tak mam wypunktowane", tylko elastyczny, taki który dostosowuje się do podjętych decyzji (co zresztą widać w samym raporcie). A to jest dla mnie ogromny plus.

Te cztery miesiace gry upłynęły szybciej niż by się wydawało, a to dobrze świadczy o samej sesji. Było szybko i dynamicznie (może dlatego nie było czasu na pośrednie wątki - ciężko się myśli, gdy ma się prześladowców na karku ), ale zarazem bardzo zgrabnie.

Kolejny plus za utrzymanie napięcia, o którym już wspomniał Takeda, napiecia które w końcu dało o sobie znać paranoją graczy Sztuką jest tak pokierować nastrojem sceny, żeby naprawdę było czuć zagrożenie postaci i czas przeciekający przez palce. Tutaj ta sztuka się udała.

Co do graczy to potwierdzam, że byli bardzo świetni. Szczególnie ta wymieniona dwójka na samym szczycie, ekhu ekhu.
I chociaż z pozostałymi moja współpraca zaczęła się tak naprawdę dopiero pod koniec sesji (uznajmy to za rozgrzewkę przed drugą sesją :P) i dlatego nie bardzo mam o czym się wypowiadać, to pisanie wspólnych postów z Mid naprawdę sprawiło mi frajdę. Nie mówiąc już o przerzucaniu się pomysłami na włam do kościoła San Pietro czy sposobach na wykorzystanie ciała profesora Sullivana Generalnie cała ekipa była zgrana. Jak już zaczęła zaglądać do gdocsa. Lenie.

Także no. Z niecierpliwością czekam na start drugiej sesji.

EDIT:

<są zagadki, jest okejka>
 
__________________
"I would say that was the cavalry, but I've never seen a line of horses crash into the battle field from outer space before."

Ostatnio edytowane przez Delta : 11-04-2011 o 00:34. Powód: Czy to ptak? Czy samolot? Nie! To edytka.
Delta jest offline