Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2011, 12:00   #3
Takeda
 
Takeda's Avatar
 
Reputacja: 1 Takeda ma wyłączoną reputację
Już odpowiadam.
Ad. 1
Oczywiste wydawało mi się, że oczekuje w waszych postach jakiś deklaracji co do dalszych planów.
Widać, że znowu co oczywiste dla mnie, nie jest takie dla moich graczy.
Możecie zatem opisać zwiedzanie apartamentów, rozlokowanie się w nich, jakieś atrakcje wieczoru (choćby wspólną kolację na której sobie szczerze pogadacie, powspominacie jak to było gorąco w Egipcie i takie tak )
Tak jak było w poprzedniej sesji nie chcę was prowadzić za rękę i dlatego czekam na wasze plany i cele.
Macie teraz o wiele większy wachlarz możliwości niż poprzednio i nie jesteście już bezbronni.
Z takich podstawowych rzeczy:
- możecie odszukać Tomasa Drala, który prawdopodobnie jako ostatni widział Feneksa;
- możecie wpaść do mieszkania w którym jeszcze nie dawno przebywał Feneks, Delta zdobył przecież adres;
- możecie też zacząć szukać Feneksa, posiadacie już dar widzenia Ka;
Te sprawy możecie załatwić w Pradze, ale wcale nie musicie zostać w tym mieście. Równie dobrze możecie lecieć do Irlandii i badać tamten trop.
Pamiętajcie też o tym, że musicie albo odnaleźć albo stworzyć Stasis, by uniknąć losu jaki spotkał Evesha i Luphinerę.
Wątków których możecie się złapać jest naprawdę kilka. To wasz wybór jaką drogę wybierzecie.
Możecie działać w grupie, albo się rozdzielić. Możliwości jest naprawdę dużo.
Pamiętajcie oczywiście o tym, że sekciarze są na waszym tropie (pan Writhe i inne takie gadziny).
Ad. 2
Rytuał sprawił, że wróciła wasza świadomość, pamięć i wiedza. Wiecie i umiecie wszystko. Umiecie czarować, korzystając z widzenia Ka (zakładam, że zaklęcia które wybraliście są wytatuowane na waszych duszach), umiecie przyzywać, umiecie szukać energii. Cała więc moc nefilima jest do waszej dyspozycji. Nie jesteście już bezbronni i pan Writhe, czy inne selenim nie będą mogli się już z was naśmiewać bezkarnie.

Jeżeli wydajesz punkty na wygląd to pamiętaj Mid o zaakcentowaniu tego w swoim poście. Kolejna zmiana wyglądu Sorayi i twoja bohaterka już mało co przypomina tą kobietę, jaką poznali Michael, Toru i Nathan na początku pobytu w Rzymie.
 
__________________
"Lepiej w ciszy lojalności dochować...
Nigdy nie wiesz, gdzie czai się sztruks" Sokół
Takeda jest offline