Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2011, 01:27   #204
Romulus
 
Romulus's Avatar
 
Reputacja: 1 Romulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputację
Uprzedzam ewentualne wyrzuty - tak, to jest wstęp

Prośbę mam do Mistrzyni - przydałoby się ustalić ile czasu taka tura zajmuje - 10 sekund? Pół minuty? Jeśli dziesięć sekund to jesteśmy w stanie przebiec kilkanaście metrów i oddać strzał? I kto będzie opisywał wynik działań? To nie jest krytyka, brońcie bogowie Chaosu, po prostu chcę wyjaśnić wątpliwości

Ponieważ w docku upychamy jak na razie posty, zadeklaruję tutaj działania Golema: po opisanym we wstępie spotkaniu z Mućkiem (MG: "Powiedzmy, że Muciek jest w budynku nad Ragnarem" więc zakładam że spotkanie nastąpiło nieco w lewo od napisu Ragnar na mapce przedstawiającej moment ataku) i dozbrojeniu się Techkapłan maszeruje w dół, w kierunku trzech lepianek. Rozkaz był nieprecyzyjny, więc podaję kolejność likwidowania celów według ważności malejąco: snajperzy, miotacze ognia (nie operatorzy - celuje w zbiorniki by je wysadzać w powietrze - przy okazji najbliżsi żołnierze powinni oberwać), Szturmowcy inkwizytora, arcoflagellanci (gdyby udało im się zbliżyć ich ważność wzrośnie i melta pójdzie w ruch), inkwizytor, zwykli strzelcy. Kaus zamierza zająć dobrą, chronioną np. ścianą lepianki pozycję strzelecką i dzięki wysokiej celności likwidować wrogów pojedynczym, mierzonym ogniem, do prowadzenia ognia ciągłego uciekając się w ostateczności lub na rozkaz. Drona zwiadowcza będzie się rozglądała naokoło wypatrując również ruchu z boku lub na tyłach wioski.

Cytat:
Ja to widzę tak, włażę na budynek, kładę ogień na tych poniżej

Stosując zasady awangardy Golem, Marcus, Simon uderzają

Potwór i reszta oskrzydlają wroga. Ja ich przyszpilam. Później szybki i skuteczny szturm. Plus jeszcze, poderwać tubylców, niech widzą jak się z nimi walczy.

Mogę rozrysować
one_worm - a weź to rozrysuj, z łaski swojej Bo kompletnie nie kleję, zwłaszcza tych "zasad awangardy" Aż mam ochotę dać Ci spróbować przeprowadzić to co tak plastycznie naszkicowałeś...
 
__________________
Why Do We Fall? So We Can Rise
Romulus jest offline