Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2011, 22:02   #15
Tailong
 
Tailong's Avatar
 
Reputacja: 1 Tailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodze
Heheh o to chodzi żeby zaskakiwać ludzi. Olian już widzę że będę musiała uspokajać moją szaloną czarodziejkę przy tobie. Twierdzenie że zginiemy hmmm... Super byle by oddała życie za jakiegoś przystojniaka Hahahahahahah Żartuję nie martwcie się też będę poważna w odpowiednich chwilach. Jednak pierwszy raz zabawie się w sposób taki postacią. Na ogół moje postacie są poważne rozważne i ciche. Tu jednak chciałam zagrać trochę szurniętą osobę. Podoba mi się post Oliana mam wrażenie jak by mi się z postacią z anime kojarzyła twoja kapłanka Zapowiada się niezła zabawa Zaszalejmy ludzie by ta sesja nie była nudna bajarz nam chyba zapewni niezłe atrakcje Dajmy czadu!

EDIT
Kolor czerwony zarezerwowany jest dla obsługi forum.

Pozdrawiam
D.
 
__________________
Czym jest dla człowieka wyobraźnia ...Nie wiem czym jest dla innych, ale dla mnie to świat do którego mogę uciec i być tam siłą dla innych.
Człowiek jest bogiem kiedy śni,i tylko żebrakiem kiedy myśli.

Ostatnio edytowane przez daamian87 : 17-04-2011 o 18:46.
Tailong jest offline