Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2006, 21:34   #18
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Więc i ja się wypowiem, chociaż pewnie kilka osób już zna moje zdanie :P

Cytat:
Napisał Glyph
w sytuacji wyboru między płatnym serwisem, a darmowym wybór nasuwa się sam.
To tak jakby powiedzieć, że mając do wyboru zwykły szary papier toaletowy i mięciutki Velvet, wybór zawsze pada na szaraczka. A przecież tak nie jest. Obecnie wiele osób bardziej ceni kmofort i pewność niż "taniochę". Myślę, że podobnie byłoby z płatnymi sesjami. Ja jednak jako przedstawicielka klasy średniej nie będę brała udziału w sesjach płatnych, choć nie mam nic przeciwko temu, by istniały

A jeśli chodzi o to czy warto grać w sesje które umrą - według mnie warto. Nikt nam nie zabierze tej frajdy, którą już przeżyliśmy, tych godzin spędzonych na pozanawaniu innych graczy, na rozmowach z MG. Przecież to jest właśnie największa radocha - sam fakt grania, a nie skończenia gry. Taka moja opinia
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem