Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2006, 23:52   #930
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Solinarius
Milly będzie zadowolona z obecności sąsiada
Ła! Sol jak zwykle ma rację Nawet nie wiesz jak się cieszę!

Witam wszystkich nowych użytkowników oraz tych nieco starszych, bo dawno się nie widzieliśmy Sporo się Nowych nazbierało przez te dwa tygodnie mojej nieobecności na forum i to cieszy, kiedy się widzi w karczmie nowe twarze po powrocie do ukochanej erpegowej ojczyzny.
A po stokroć witam Lamberta, niezwykle miło jest wiedzieć, że rzut kamieniem ode mnie mieszka nowy użytkownik LI Jam z Sosnowca i też studiuję w Katowicach, a z będzińskim bractwem swojego czasu również miałam do czynienia, choć krótko. Ale i tak się cieszę, bo jeśli jesteś starym członkiem bractwa, to może nawet Cię kiedyś poznałam :P Na PW odpiszę jutro, więc proszę o wybaczenie, bo niestety teraz czas już spać - rano czeka mnie powrót do pracy, co nie jest zbyt przyjemną perspektywą po dwutygodniowym lenistwie
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem