Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2011, 09:51   #5
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Bagna i przymusowa kompania... Sigmar powołał go do czegoś innego. Tak ojcze, robię co mogę na tym zadupiu. Prowadził jak zawsze swoją rozmowę z Sigmarem. Który przemawiał do niego. Pogrążył się w modlitwie o szybkie zakończenie tej męczarni.... Sigmar jednak chyba miał poczucie humoru i zakończył ja nasyłając na nich Zielonoskórych. Panie zgrzeszyłem prosząc o zakończenie podróży. Wiem, wiem teraz wystawiasz mnie na próbę. Wytępię plugastwo zgodnie z przykazaniami. Nie siedział od strony gdzie wdzierali się orkowie. Zatem na cel wziął tych, którzy będąc po pas w wodzie zbliżali się w zasięg jego młota. Wzniósł też tarcze i cieszył się że nie ma zbroi. Jeśli przewrócą łódkę będzie miał wciąż swobodę ruchów.


==================================================
33, 29, 67,
 

Ostatnio edytowane przez Icarius : 18-04-2011 o 09:55.
Icarius jest offline