Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2011, 00:19   #17
Akwus
 
Akwus's Avatar
 
Reputacja: 1 Akwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie coś
Przed finiszem wygląda to jakoś tak:

1 Vaka - pozostający po dziś dzień moim największym odkryciem i chlubą jako MG
2 Sierak - ciekawa koncepcja postaci, a co więcej od razu powiązana naturalnie z pierwszą
3 Ghoster - zagra jedną z ciekawszych postaci jakie ostatnio przeczytałem, pięknie pasująca do mojego stylu prowadzenie, więc powodzenie chłopie
4
5

EDIT:

Zaczynamy jutro wieczorem - 18-23 zależnie od tego jak będę miał czas w pracy na myślenie o scenariuszu. Na skrzynce mam jeszcze jedną postać, dwie deklaracje ich dosłania i kilka kolejnych zgłoszeń, acz bliżej nieokreślonych. Zaczną ci, co postacie mają zaakceptowane, reszta będzie mogła dołączać w przypadku zmniejszenia się ilości graczy - śmierci z powodów naturalnych raczej tu nie przewiduję, te uwarunkowane dobrem fabularnym przygody owszem. Ostrzegam też stale przed ciężarem wolności jaki na Was zrzucę, więc liczę się z tym, że ktoś zrezygnuje sam z siebie wracając do sesji - "Piszę, to żyję"

Czekam na postać aveArivalda, daamian87 lub Eleywana acz myślę, że określenie iż dostanę je "na dniach" jest stanowczo zbyt odległe.

Do pewnej ekipy dołącza zaś jako czwarty Mr. Żubr ze swym zbrodniarzem wojennym...
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 19-04-2011 o 08:45. Powód: Post pod postem
Akwus jest offline