Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2011, 20:49   #941
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
"Rpg to gra wyobraźni."
- zgoda, ale tu co chwila ocieramy się wyobraźnią o magię, czary itp - nie mówiąc już o mniej lub bardziej otwartych bluźnierstwach, mordach, gwałtach itp... jak to wpływa na nasza wyobraźnię? w jakimś sensie na pewno oswaja nas z powyższym.

" W porównaniu jednak do tego co widzisz w telewizji to mały pikuś..."

Dlatego nie mam TV od ... chmmm już chyba z 2 lata będzie. I dobrze mi z tym

"Religię wiarę nosi się w sobie (powiedział ateista) "

- i tu leży pies pogrzebany. jakoś dziwnie, każdy kto nie chodzi do kościoła powtarza mi to co jakiś czas... . że wiarę nosi się w sercu.
Jeśli ktoś autentycznie wierzy, - tzn czyta chociażby Biblię, to wie, że w religię chrześcijańską wpisane jest apostolstwo, więc zwyczajnie to nie prawda o tym zatrzymywaniu wiary dla siebie.

No ale nie piszę więcej, aby mi komentarza nie usunęli.
Skoro nie mogę założyć wątku, to niebawem poprosze o usunięcie konta, czekam jeszcze na info od jednego MG.

Czasami trzeba działać radykalnie
pozdrawiam
 
Eliasz jest offline