Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2006, 23:55   #90
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Ekhem, czy tu jeszcze ktoś gra?

Darkenie ja wiem, że moje posty potrafią zaskakiwać i czasem trzeba się namyśleć zanim się coś odpisze, ale to chyba już dość długo trwa Bardzo prosiłabym o odpowiedź w sesji, bo chciałabym ruszać dalej. Wkrótce przyjdzie nam się spotkać z nowymi graczami, którzy pewnie chcieliby dołączyć jak najszybciej do sesji. Nawet jeśli Twoja postać nie robi i nie myśli nic po tym co usłyszała, to chciałabym abyś to napisał.

Lhian, zdaje się, że nadal nie dostałam od Ciebie tych spisanych umiejętności Twojej postaci. Bez tego niestety ani rusz - nie wprowadzę Twojej postaci. Wiem, że pisałaś mi o tym na gg, ale bardzo chciałabym mieć to na PW - moje archiwum gg to inny wymiar, który żyje własnym życiem dlatego chciałabym mieć to tutaj, na LI.

Do tego zdecydowałam, że wprowadzenie dla nowych graczy, które miało być w postaci takiej normalnej sesji, ulegnie skróceniu do niezbędnego opisu, który będziecie musieli zaakceptować niestety :P Przemyślałam to sobie i doszłam do wniosku, że może się zdarzyć, że nie zrobicie tego, co powinniście albo nie pójdziecie tam gdzie macie iść i cały wstęp szlag trafi. Albo co gorsza dojście do wspólnego momentu ze starymi graczami zajmie Wam więcej czasu, niż im i znowu sesja stanie. Dlatego już na dniach naskrobę Wam kilka niezbędnych faktów i pozostanie nam czekać na Panów
 
Milly jest offline