Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2011, 20:01   #17
Vaka
 
Vaka's Avatar
 
Reputacja: 1 Vaka jest na bardzo dobrej drodzeVaka jest na bardzo dobrej drodzeVaka jest na bardzo dobrej drodzeVaka jest na bardzo dobrej drodzeVaka jest na bardzo dobrej drodzeVaka jest na bardzo dobrej drodzeVaka jest na bardzo dobrej drodzeVaka jest na bardzo dobrej drodzeVaka jest na bardzo dobrej drodzeVaka jest na bardzo dobrej drodzeVaka jest na bardzo dobrej drodze
No to chyba mamy małe nieporozumienie. Bo ja w sumie nigdzie nie widziałem, że Cahir mierzy dwa metry i ma miecz gigantyczny miecz na łańcuchu. Założyłem, że to jest normalnej postury postać, jako że nie nie było żadnej wzmianki o tego typu cechach w 1szym poście.
Cytat:
...litości ludzie, ja wiem że wszyscy chcą być cool i pokazać, jakie to ich postaci wypasione nie są, ale już ten mój miecz waży pewnie więcej od smukłego i lekkiego elfa.
Tu nie chodzi o żadne bycie cool, tylko doprowadziłem do sytuacji w której Twoja postać mogła wytłumaczyć swoje podszywanie się pod nią i zaproponować wspólne polowanie, by powiązać postacie. Nie ma co się spinać. Usunę tamtą część.
Cytat:
Zwyczajnie nie zdążyłem jeszcze dobrze wszystkiego poogarniać i leżę na ziemi, od tak, nie mam nic do powiedzenia? Od tak wpadł i powalił Cahira elf.
Tak tylko w gwoli wyjaśnienia, moja postać nie jest elfem. Także akt powalenia jest troszeczkę bardziej prawdopodobny w związku z dodatkowymi kilogramami
 
__________________
For extra credit, mention that the loneliness of the Ents makes you sad.
Vaka jest offline