Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2011, 23:32   #9
Takeda
 
Takeda's Avatar
 
Reputacja: 1 Takeda ma wyłączoną reputację
Taaa daaa!
Druga kolejka rozpoczęta.
Jak przeczytacie post to się dowiecie, że trochę się w nim dzieje. Każde z was ma swoje problemy i sprawy do rozwiązania. I tak:
- Kamilll i Baranio - jak się pojawi, mają do pogadania z miłym Selenim, który mieni się gospodarzem kaplicy czaszek. Zapraszam do doca i życzę powodzenia oraz rozwagi. Nie to, żebym straszył czy coś... ale wiadomo jak to jest. Selenim już spotkaliście w poprzedniej sesji wiecie, więc że nie są to miłe istoty.
- Midnight - w mieszkaniu Feneksa natrafiłaś na pierwszą zagadkę tej sesji. Mam nadzieję, że sobie z nią poradzicie. Ciężko mi oceniać jej trudność, bo sam ją wymyśliłem i wydaje mi troszkę banalna. Zobaczymy jednak jak będzie. Poza tym masz oczywiście pana Ciekawskiego Czecha na głowie. Jakoś sobie musisz z nim poradzić XD Mam tylko nadzieje, że go nie spopielisz jak biednego profesora Sulivana.
- Delta - co dały Twoje poszukiwania wspólnego Stasis, sam widzisz. Wielkiego guza - w cudzysłowie oczywiście. Jedno jest jednak pewne w tym momencie, coś blokuje ci dostęp do grobowca. Stan ciała twego bohatera jest ogólnie dobry, ale jest on bardzo wyczerpany. Ma ledwo siły, by samemu chodzić. Doktor Ratkin zaleca, byś został u niego przez kilka godzin na obserwacji. Jednak wiadomo, że lekarze zawsze panikują
To tyle ode mnie słowem komentarza. Pytanie? Wątpliwości? Słucham
 
__________________
"Lepiej w ciszy lojalności dochować...
Nigdy nie wiesz, gdzie czai się sztruks" Sokół
Takeda jest offline