Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2011, 12:25   #52
Piter1939
 
Reputacja: 1 Piter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodze
Po uwolnieniu Żanety przez Piotra wszystko potoczyło się dość szybko.Najpierw Doktor zapodał jakąś niezrozumiałą gadkę, następnie dał sygnał do ucieczki w kierunku Tardisa. Piotr instynktownie podążył za nim widząc, że w komnacie dzieje się coś dziwnego.Gdy już byli bezpieczni w swoim wehikule,odezwał się doktor:
-No dobra.... mam złą wiadomość. Tardis jest sprawny..... no nic.. poszukamy odpowiedzi gdzie indziej. Gdzie teraz? może przyszłość dla odmiany?! Jakieś pytania? W ogóle wszyscy cali?!
-Ja jestem cały-odezwał się Piotr-Mam nadzieje, że inni też,zgadzam się na przyszłość ,może w końcu się dowiemy czemu nie możemy wrócić do naszych czasów? Proponował bym najbliższą możliwą przyszłość a jako miejsce moje rodzinne Trójmiasto,jestem ciekaw jak będzie wyglądać za blisko 50 lat.A tak z ciekawości,czemu miejscowi w osiemnastowiecznym Berlinie ,biegle posługują się polskim? wydało mi się to bardzo dziwne..
 
Piter1939 jest offline