Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2011, 17:28   #138
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam.

Mała niespodzianka. Posty mojej żony i mój już są

Nie czekaliśmy na Baczego bo miał problem i nie wiedział, czy da radę post wrzucić dzisiaj, czy nie. W razie, jakbyś miał gotów, to wrzucaj jako pierwszy w nowej kolejce ten stary post, a potem sobie "szrajbniesz" drugi.

Co do terminu - standard - kolejny czwartek do 21.00.

Co do zawartości postów - ja poprzednio GG, GG dock lub PW.

Sytuacja z Kivanem i jego bohaterem wynika z tego, że lojalnie zgłaszał, że może mieć mniej czasu. Zatem wychodzimy z założenia - jak masz możliwość działać, to jesteś mobilny i nic się Ci nie stało. Jak nie masz czasu na pisanie posta - to nie działasz. Postaraj się jednak coś od czasu do czasu napisać - bo po 2 - 3 kolejkach może się to źle skończyć dla bohatera

Korzystając z okazji, że to nasze ostatnie posty przed świętami życzę Wam wszystkim - Smacznego Jajka, Mokrego Dyngusa i przede wszystkim odpoczynku w gronie najbliższych i przyjaciół. Niech Wam się święta święcą, jajka jajcą, dyngus dyngusi a babka babci - cokolwiek właśnie napisałem.
Jednym słowem - najlepszego


Nawiasem mówiąc to już drugie wspólne święta przy tej sesji. Zaręczam Was jednak, że trzecich już nie będzie.
 
Armiel jest offline