Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2011, 07:03   #18
Felidae
 
Felidae's Avatar
 
Reputacja: 1 Felidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Sierak Zobacz post
Mości MG jeszcze pytanko odnośnie kart. Wyniki domyślam się, podasz 2-3 maja po oficjalnym zamknięciu rekrutacji, jest jednak szansa znać wcześniej jakiś komentarz, czy raczej na tak/raczej na nie lub w moim przypadku, czy koncept w ogóle przeszedł (może być na pw :3)?
Cytat:
Właśnie, popieram Sieraka, mistrz powinien odpisać każdemu z graczy co myśli o ich postaciach i czy w ogóle nadają się one do tego co planuje w tej sadze. Nie uważam też, by złym pomysłem było zasugerowanie przez MG, że na przykład te i te umiejętności się nie przydadzą natomiast warto wiedzieć/umieć/posiadać to i tamto Zawsze to miło, jak MG zainteresuje się postacią i wypyta gracza o pewne jej cechy albo co zrobiłaby w różnych, wykreowanych przez niego scenkach.
Wyniki rekrutacji pojawią się 2-go maja.

Drodzy gracze, zajrzyjcie po prostu do swoich skrzynek mailowych. Nigdy nie pozostawiam kart bez odpowiedzi
Jeśli chodzi o temat końcowego dopracowania kart, to bardzo chętnie, ale dopiero po wstępnej selekcji. Chcę stworzyć kompletną drużynę, która będzie się dobrze uzupełniała, dlatego dajcie mi proszę trochę czasu
 
__________________
Podpis zwiał z miejsca zdarzenia - poszukiwania trwają!
Felidae jest offline