Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2011, 21:41   #23
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Cytat:
Najpierw się ogarnij.
Rozwiń proszę swą złotą myśl, albowiem w natłoku przekazu zagubiłem się i wciąż kręcę się w kółko. Pomórz mi Kolego. Plisss...

Cytat:
Jakieś argumenty poza bijącą z twojego postu potrzebą leczenia kompleksów?
Bredzisz. Ja mam jedynie kompleks spowodowany nadmierną długością penisa. I nieśmiałością, bo nie potrafię o tym mówić swobodnie. Argumenty tam były, wewnątrz. Tylko czytać trzeba ze zrozumieniem.

Cytat:
Nie każdy świat i nie każdy system zakłada heroizację postaci, nie każdy chce grać herosem.
Bzdura. Każdy rozwija postać. Nawet jeśli rozwija gotowanie. Jeśli uważasz inaczej poprzyj to argumentami. Bo sam o nie prosisz. Poprosił byś grzeczniej to bym Ci dokonał syntezy mego ponadczasowego tekstu. A tak biedź się sam.

Cytat:
Czasami o wiele ważniejszy może być sam klimat.
Grasz dla klimatu sesji? Really? Jesteś normalnie taki... cukierkowo ... dojrzały. Jestem z Ciebie dumny! Ja kombosuję i lansuję HEROSA. Który robi najbardziej wymiatające klimaty na sesji. Więc chyba wiem co to klimat, c'nie?

Cytat:
W PBF i tak jesteś skazany na humory MG, bo nie masz nijak potwierdzenia rzutów, które wykonał u siebie w domu przed monitorem.
Bredzisz znów. Grałeś w coś kiedyś? Czy piszesz dla nabijania postów? MG to uczciwi, bezstronni strażnicy świata, nie wiedziałeś? W każdym podręczniku to pisze. Ja im wierzę. Jakby oszukiwali to psuli by klimath.

PS:
Weź się ogarnij dysgrafie jeden. Mama wikipedia mówi że to słowo i tak się inaczej pisze

Ciao
Bulion
.
 
Bielon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem