Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2011, 19:05   #12
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
O, to świetnie bo jak się zacząłem rozpędzać z kreowaniem świata wokół mojego Jhareda, to i o wojnę zahaczyłem. Ja się na dziś za to nie zadeklaruję, bo dziś nabazgrałem już część (czytaj dopiski, 3 przymiotniki, profesję, magię i 4/10 zaklęć), a zostało mi jeszcze sporo. Tym bardziej, że wieczorem prawdopodobnie czeka mnie typowo męskie picie przy jakimś filmie gdzie jest sporo krwi, więc rano też mogę mieć problem z kreatywnym myśleniem ;D.

Mimo wszystko myślę, że do jutra wieczór/wtorku gotowa karta znajdzie się na amilu .

EDIT:

Karta poszła na ajmejla, mam nadzieję że się spodoba, jak będzie Ci się chciało możesz jakoś skomentować, czy jest okej i tak dalej .
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!

Ostatnio edytowane przez Kerm : 26-04-2011 o 16:22. Powód: Regulamin LI
Sierak jest offline