Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2011, 22:52   #483
homeosapiens
 
homeosapiens's Avatar
 
Reputacja: 1 homeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetny
Przed wyjściem zwracam się do Dragorada i leszego a propos uwag dragorada.
-Wyłamanie kół to zły pomysł. Podczas walki w zwarciu zabiera miejsce na walkę spod wozów, które to zarezerwowałem dla naszych mniej zdolnych w sensie walki. Tam trudno będzie ich dosięgnąć, a kosy postawione na sztorc mogą być bardzo użyteczne. Nie przepchną nam wozów jeżeli postawimy je równolegle do wejścia, czyli w poprzek i zwiążemy koło jednego wozu, tylne, z przednim drugiego wozu. Oczywiście prawe z lewym. W ten sposób nasza barykada będzie miała formę nieco schodkową, ale będzie nie do obalenia, przepchnięcia i tym podobne. Dobrze, teraz idziemy po oporządzenie. Najpierw jednak chcę wiedzieć, czy wszystko w naszym planie nie kłóci się z zamiarami pani Niedźwiedzicy i pana leszego.

Po uzyskaniu pozytywnej odpowiedzi mam zamiar wyjść wraz z Dragoradem.
 
homeosapiens jest offline