Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2011, 13:22   #25
Ribesium
 
Ribesium's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znany
I tak po dwóch tygodniach nadszedł czas na ogłoszenie wyników rekrutacji. Nie będę oryginalna mówiąc, że wybór nie był łatwy. Niestety, reguły każą odrzucić kilka zgłoszeń, a to nigdy nie jest miłe i naprawdę nie lubię tego robić. Zwłaszcza, że potencjalni gracze mocno to przeżywają - wiem co mówię, bo mówię to z autopsji i zebranych wśród znajomych opinii

Chciałabym, żebyście pamiętali, że brak przyjęcia nie oznacza, że jesteście źli, beznadziejni, nie umiecie pisać, albo że za mało się postaraliście. Dostałam naprawdę sporo dobrych i spójnych KP. Nie bierzcie tego również osobiście - to nie Wy jako ludzie zawiedliście, tylko po prostu Wasz wytwór nie wpasował się do końca w założenia, klimat i moją wizję sesji. Pod uwagę brałam zarówno oryginalność KP, jak i poprawność stylistyczną, umiejętność budowania klimatu, zaangażowanie, pomysł, potencjał postaci. Bywało, że postać mi się podobała, ale nijak nie widziałam jej w tego typu sesji. Co nie znaczy, że postać była zła. Oczywiście nie bez znaczenia było też to, jak mi się współpracowało na PW z daną osobą - czy udało mi się już teraz wytworzyć niejaką więź - jest to ważne, gdyż sesja będzie wymagała wielu wspólnych, indywidualnych ustaleń.

W tym miejscu, zanim przejdę do meritum, chciałabym podziękować za wszystkie zgłoszenia i to, że chcieliście spróbować. Co do samych wyników, to być może zdziwię parę osób. W regulaminie rekrutacji napisałam, że szukam trzech graczy. Tymczasem ostatecznie wybrałam dwie osoby. Bo to właśnie ich postaci mnie "oczarowały" i od razu wiedziałam, jak je poprowadzić, jak je potencjalnie połączyć i co z nimi zrobić dalej. Ogłaszam zatem, że osobami, które na pewno wezmą udział w sesji są:

1. Zell
2. Baczy


Pozostałe osoby proszę jednak, żeby się nie smuciły i doczytały mój epistoł do końca. W trakcie gry mam nadzieję przyjąć jeszcze 1 osobę. Wiem, że chęć udziału zgłosiło więcej osób, które jednak z powodów losowych - przeprowadzki, pracy magisterskiej, złamania nogi, etc etc, nie zdążyły wysłać KP. Są też i takie, które miały dobre pomysły, ale wysłały mi KP wczoraj na ostatnią chwilę i nie zdążyłam z nimi "omówić" tudzież "popracować" nad ostatecznym kształtem KP. Osoby te, jeśli nadal chcą, mogą próbować dołączyć do sesji. Na szczęście KRŚ nie ma z góry założonej fabuły i gracze nie są ze sobą nierozerwalnie złączeni - dlatego nawet jeśli dołączycie później, nic nie stracicie!

Osobami, z których kogoś chętnie bym dołączyła i na których KP tudzież jej modyfikację nadal liczę, są:

1. Vivianne (proszę o KP)
2. Hija (proszę o KP)
3. Agape (proszę o nową KP z postacią silniejszą charakterem )
4. ZauraK (proszę o nową KP z inną profesją i fragmentem dialogu/wspomienia)

Oczywiście osoby, które do tej pory się wahały i nie ujawniły chęci brania udziału nadal moga to nadrobić Nie daję jakiegoś ostatecznego terminu nadsyłania zgłoszeń - po prostu, jeśli zjawi się ktoś, kto mnie urzeknie - dołączy do gry. W razie pytań służę pomocą na PW.

Raz jeszcze dziękuję wszystkim, moderację proszę o zamknięcie tematu a z Baczym i Zell dogadam szczegóły już w komentarzach do sesji, na docu i na PW. Oficjalnie ruszamy prawdopodobnie tuż po majówce, w sobotę 7 maja, ale jest to również kwestią do ustalenia.
 

Ostatnio edytowane przez Ribesium : 25-04-2011 o 13:28.
Ribesium jest offline