Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2011, 11:56   #6
Mandock
 
Mandock's Avatar
 
Reputacja: 1 Mandock jest na bardzo dobrej drodzeMandock jest na bardzo dobrej drodzeMandock jest na bardzo dobrej drodzeMandock jest na bardzo dobrej drodzeMandock jest na bardzo dobrej drodzeMandock jest na bardzo dobrej drodzeMandock jest na bardzo dobrej drodzeMandock jest na bardzo dobrej drodzeMandock jest na bardzo dobrej drodzeMandock jest na bardzo dobrej drodzeMandock jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Zapatashura Zobacz post
Jasne, że się da. Każda przyzwoita sesja DnD obywa się bez odgrywania.

Ot, ma się spis statystyk na KP, a MG metodą quasi-randomową wybiera potwora z podręcznika i huzia. Półtorej, dwie godziny walki w której nie trzeba odgrywać absolutnie niczego, a jedynie ograniczać się do poprawnego wyboru umiejętności i pozycji taktycznej. A jak się już potwora usiecze, to można się wtedy kulturalnie pokłócić o zdobyte itemy, także niczego nie odgrywając.

Wszystkie moje porządne postacie do DnD nie miały kompletnie żadnego charakteru ani światopoglądu i służyły tylko do przetestowania munchkinowskich patentów na zabijanie potworów. I było bardzo, bardzo fajnie.
O coś takiego z grubsza mi chodziło.

Cytat:
ps. odpowiedz na swoje pytania
Anonim, odpowiedziałem sobie na nie, po prostu chcę poznać opinię innych na ten temat.
 
__________________
-Jak się nazywa państwo Impów?
-IMPERIUM!!!
Mandock jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem