Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2011, 15:32   #1
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
[Autorski] Ja chciałem tylko żyć normalnie...

Opis sesji: zapowiedź końca świata z 2012 roku spełniła się w postaci wojny atomowej. Większość znanej nam Ziemi przestała istnieć, z popiołów powstały supermocarstwa Rosji i Chin kontrolujące gospodarkę pozostałych ocalałych krajów. Życie całkowicie się zmieniło, wielu zginęło, jeszcze więcej zachorowało i umarło na choroby popromienne, tych ostatnich najczęściej wywożono do obozów naukowych, gdzie na ich ciałach przeprowadzano eksperymenty mające na celu znaleźć lekarstwo na zachodzące w człowieku mutacje. Mówi się, że w związku z wysokim promieniowaniem część ludzi wytworzyła w sobie zdolności parapsychiczne. Ostatnim bastionem, gdzie ludzie i zmutowane, napromieniowane ofiary promieniowania żyli razem, stał się Prypeć, miasto opuszczone przed laty. Pewnego dnia jednak osiedle ludzkie okrążył kordon wojska, nie wypuszczając nikogo na zewnątrz, w centrum nastąpił silny wybuch. Mieszkańcy miasta dowiedzieli się, że właśnie zostali potężnie napromieniowani i przez następny miesiąc czasu nikt do Prypecia nie wejdzie, ani z niego nie wyjdzie. Przeżyć ma dziesięć osób, zaczęła się walka o życie...
MG: Sierak
Gracze:
Kizuna (Anastazja Markow)
ZelieL (Alex)
asiootus (Sarai Rubinstein)
Midnight (Liliana Dobrodziejska) (zrezygnowała)
Bachal (Strien Kamratov)
Data rozpoczęcia sesji: 11-04-2011
Link do sesji:
http://lastinn.info/sesje-rpg-postap...normalnie.html
Komentarz: cóż, setting mój autorski przedstawiający czarną wersję przyszłości, sesja w większej części będzie kręcić się wokół survival horroru, wysilania szarych komórek i poznawania tzw. szarej strefy ludzkiego życia. Gracze szybko przekonają się, że świat w jaki ich wrzucono nie przedstawia litości, bij albo zostań zabity.
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem