Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2011, 00:03   #948
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Bielon Zobacz post
Kset, zgłoś się, będę Cię nawracał, jako i sam się nawróciłem. A co!

Co do sesji, wybaczcie jakoś mnie formuła wyczerpała. Stąd inna własnie. Ale Wasze żale bardzo mnie smucą i postaram się zrobić Wam dobrze. Jakoś tam. komturowi w szczególności.

P
B
.

PS: kset, wyobraźnie i czerpanie z niej radości złe nie jest. Idąc Twoim tokiem rozumowania należało by karać przedszkolaków za latanie z pistolecikami, bo czego takie zabawy uczą. Bzdura. Ktoś Ci mózg wyprał. A szkoda. Chrześcijaństwo to radosna wiara. Można wierzyć, apostołować i grać w RPGi. I nic nikomu nie szkodzi.

P
B
.
Formuła się wyczerpała no wiesz co..... Tobie? Pomysłowy z ciebie gość dociągnąć do końca w dwa-trzy posty. A potem rzucić postacie tam gdzie będzie ci wygodniej....
 
Icarius jest offline