Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2006, 23:37   #12
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Dorn
Droga Milly, oczywiścioe nie szukam piratów, tylko umieściłem na stronie internetowej swój własny, prywatny, oryginalny podręcznik po wcześniejszym go zeskanowaniu.
Eee... A czy to właśnie nie jest piractwo? W każdym razie nie rozmawiajmy o tym publicznie, bo regulamin zabrania udostępniania i rozpowszechniania treści pirackich na łamach forum. Skoro masz podręcznik, to chyba nie jest źle

Cytat:
Napisał Lambert
Mam jedna karte, nikt juz nie chce nabor otwarty wciaz.
Zapraszam
Z doświadczenia wiem, że niektóre rekrutacje ciągnęły się nawet kilkanaście dni lub więcej, więc musisz się uzbroić w cierpliwość. Kilkoro graczy się zgłosiło, zatem daj im trochę czasu na zrobienie postaci. Na pewno sesja wkrótce ruszy.
A powiedz mi, zdecydowałeś się jednak prowadzić na forum? Czytałam trochę Twoich postów do sesji i myślę, że sobie poradzisz bez problemu. Pisałeś, że nie masz doświadczenia w rozgrywkach forumowych (teraz już trochę masz, bo widzę, że dobrze Ci idzie ), a w PBEMie nie trzeba być codziennie na necie. Na forum jest zupełnie tak samo, a ja bardzo chętnie poczytam sobie Twoją sesję, więc zapraszam serdecznie do grania tutaj, publicznie.

Pozdrawiam!
 
Milly jest offline