Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2011, 11:54   #21
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
Powiem krótko, pytałem się Was jak z Waszym dalszym uczestnictwem w sesji, odpowiedzieliście że tak, chcecie dalej grać i w ogóle. Sytuacja jak wiadomo, kołem się toczy i znowu dzieje się to samo, ani widu, ani słychu.

Jako, że Zeliel upomina mi się już o odpis, bo jemu jedynemu chyba napisanie posta nie sprawia problemów, oficjalnie oświadczam że Asia, Kizuna i Bachal, dostajecie czerwone kartki bo jak ja mam czekać po 5-7 dni na Wasz odpis, to ja dziękuję za taką rozgrywkę.

Od dziś macie 3 dni na odpis, jeżeli nie zobaczę kompletu do poniedziałku - wyrzucam Was, zostawiam tylko Zeliela i otwieram rekrutację dodatkową - Zelielowi na ten czas prowadząc solówkę.

Dziękuję za uwagę.
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline