Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2011, 00:11   #7
Pruszkov
 
Pruszkov's Avatar
 
Reputacja: 1 Pruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Shawn Zobacz post
Hehe. Mój pierwszy, skończony w 100% RPG. I wcale się nie narobiłem.

No cóż, to widać. Zero konkretów. Nie nazwałbym tego nawet zarysem, więc zgadzam się z przedmówcami, ale widzę potencjał. Choć żeby go wydobyć na powierzchnię, jeszcze dłuuuga droga przed Tobą. Póki co również nie jestem szczęśliwy z rejestracji, ale kto wie, może zmienię zdanie wraz z rozbudową?

Spróbuj mimo wszystko dodać jakąś mechanikę, rozbudować opisy (przykro mi to mówić, ale obecne parolinijkowe "esemesy" są nie do zaakceptowania przy prawdziwym systemie RPG) no i zrobić świat. A jeśli nie cały, to przynajmniej przykład, z którego MG mógłby brać pomysły (przebieg rozgrywki, opis jednego miasta z detalami odnośnie rodzin i ich charakterystyk, etc.. Co do rodzin, tutaj zwłaszcza jest potencjał - czy członkowie są honorowi? Czy przebiegli? Czy wymaga się od nich papierka z uniwersytetu czy raczej rekrutuje z knajp? Może każdy członek jest ważny i dobrze wyszkolony, albo wręcz przeciwnie, członków jest mnóstwo i walczą słabo?).

Trudno mi powiedzieć, że idziesz w dobrym kierunku (bo tak niestety nie jest), ale to przecież początek, a jak już mówiłem, potencjał jest. Powodzenia!
 
Pruszkov jest offline