Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2011, 20:10   #1
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Grzesznicy - Komentarze

Ok, to się nazywa start sesji z opóźnieniem. Jak dobrze wiedzą wszystkie osoby, które wysyłały kartę do gry miałem pewne problemy techniczne, co uniemożliwiło mi rozpoczęcie sesji w normalnym trybie.
Jestem z powrotem i ruszam z projektem, jednak w mniejszym składzie niż zakładałem pierwotnie. W grze brać będą udział:
- Kanna, Fabiano, Hesus i ja

Nie kontaktowałem się z wami wszystkimi stąd może się okazać, że skład będzie jeszcze bardziej zmniejszony. Prosiłbym o kontakt przed uzupełnieniem panelu sesji. Linka do samej gry wysłałem do wszystkich na pw.

Jak wygąda sprawa z kolejkami ?
Posta mam zamiar dawać co 10-14 dni. Aktualny post to nic innego jak typowe “przedstawmy się” oczekuje, że w ciągu tej tury opiszecie swoje postacie.

Z rzeczy istotnych względem fabuły to reakcja na maila wysłanego przez Głydziaka.

Jest pewnie masa rzeczy o których zapomniałem czy to pisząc w samym 1 poście w komentarzach czy też dogadując się z wami odnośnie postaci. Ponieważ rozpoczynamy grę można jeszcze coś zmienić jeśli ktoś wpadł na jakiś pomysł.

Witam raz jeszcze wszystkich i mam nadzieję, że uda nam się rozegrać tą sesję pomimo początkowych problemów.
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.
kabasz jest offline