Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2011, 07:15   #24
Felidae
 
Felidae's Avatar
 
Reputacja: 1 Felidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputację
Bardzo was wszystkich przepraszam, ale mój net w domu odmówił posłuszeństwa, na tyle, że nie mogłam dotrzymać terminu zakończenia rekrutacji.


Szczerze powiedziwszy nie spodziewałam się aż tak dużego odzewu. Tym bardziej, że nadesłane karty trzymały dość wysoki poziom. Wiem sama, jak bardzo trzeba napracować się nad kartą, dlatego nie cierpię rekrutacji jako takiej.

Niestety przewidziałam dla tej sesji ograniczoną liczbę miejsc, dlatego musiałam w waszych postaciach przestudiować dokładnie cechy, które im nadaliście i dokonać selekcji wg. tego co ma zdarzyć się podczas przygody. Dlatego właśnie skład drużyny, która weźmie udział w mojej przygodzie wygląda tak, a nie inaczej.

Do sesji zakwalifikowało się wyjątkowo PIĘCIU graczy, a kolejność na liście jest przypadkowa:

1. necron1501 - Anne „Ruda” Morgan (NAJMENIK)
2. aveArivald - Arivald Quinnell, ksywa Wiewiór (ŁUCZNIK)
3. Mistrz Trzech Mieczy - Fanrath Taun (NAJEMNIK)
4. Roni - Bezimienny (JASNOWIDZ)
5. ivox13 - Michael Kellhit (KAPŁAN)

Gratuluję


Post startowy zamieszczę w piątek wieczorem.
Pozdrawiam


PS. Proszę o zamknięcie wątku.
 
__________________
Podpis zwiał z miejsca zdarzenia - poszukiwania trwają!

Ostatnio edytowane przez Felidae : 04-05-2011 o 08:25.
Felidae jest offline