Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2011, 08:24   #1
Felidae
 
Felidae's Avatar
 
Reputacja: 1 Felidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputację
[Storytelling/Komentarze] Zimowi wojownicy - Saga Drenajów

Witam wszystkich graczy

Na początek od razu napiszę kilka zasad, które będa obowiązywały podczas sesji. To zaoszczędzi nam nieporozumień

1. Posty możecie pisać w takiej osobie, jak wam wygodnie. Nie musicie stosować pogrubień, kursywy w dialogach itp. Post musi być jedynie czytelny.

2. Posty pojawiać się będą w trybie 7 dni gracze i 1-2 dni ja. Proszę o jeden post w kolejce na gracza - chyba że pozwolę inaczej.

Jeśli ktoś musi opuścić kolejkę - proszę o możliwie szybką informację. W tej sesji chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę, ale odrobinę dyscypliny musimy sobie narzucić, żeby przygoda mogła się rozwijać.

3. Sesja ma szczątkową mechanikę - o sukcesach decydują najczęściej wasze umiejętności, ale czasami może nie udac się jakiś rzut i pewne zachowania zostaną wam narzucone.
Większą część rzutów wykonam ja (chyba, że wyraźnie poproszę was) - przed monitorem, a w moich postach znajdziecie efekty podjętych działań.

4. Proszę również o dodanie avatarków postaci. I tutaj od razu prośba, aby ich szerokość nie przekroczyła 200 pikseli.

5. Rozmowy postaci odbywać się będą w google doc - poniżej podaję linka. Możecie również używać GG

https://docs.google.com/document/d/1...hkey=CIWmpZ8H#

6. Relacje wewnątrzdrużynowe - wszelkie konflikty pomiędzy postaciami będą uznawane tylko jeśli są zasadne fabularnie.

7. Kwestia preferowanej długości postów: najważniejsza dla mnie jest ich jakość, nie długość. Myślę jednak, że fabuła przygody od razu przekreśli posty jednolinijkowe, chyba, że planujecie krótką karierę waszej postaci

8. Mapa do wglądu dla wszystkich



To na razie wszystko. Mój post pojawi się najpóźniej w piątek wieczorem.

Pozdrawiam
 
__________________
Podpis zwiał z miejsca zdarzenia - poszukiwania trwają!

Ostatnio edytowane przez Felidae : 05-05-2011 o 11:32.
Felidae jest offline