Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2011, 09:59   #146
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Wasza Groza Ymiru w mojej skromnej osobie zabrała się już za przygotowanie odpiski, aby utrzymać to nasze niesamowite tempo gry.

Muszę jedna z niepokojem stwierdzić, że okres wolnego nie wpływa na Was mobilizująco. Mamy tylko 2 posty.

Zatem informuję, żeby nie było, iż dla osób, które nie napiszą postów w tej turze i nie uprzedziły nas wcześniej "Groza Ymiru" szykuje pewne niemiłe niespodzianki. Zawsze uważałem, że sesji nic tak nie dodaje tempa jak "zdedany na śmierć" gracz

Moje i Ravanesh odpiski obejmują sobą:
a) grupa z kaplicy - marsz przez bazę - zatem poza opisem intencji marszu nic więcej nie piszcie (Baczy zgłosił nieobecność w poście - zobaczymy jaki wyrok wyda Cień Nadziei - w końcu to Ravanesh decyduje o rezlutatach Waszych działań). Tutaj jest tylko post emilskiego, zatem brakuje jeszcze posta Campo Viejo

b) grupa z poziomu A - jest na razie jedynie post Suriel. Arsene, pamiętaj o wcześniejszych ostrzeżeniach! Gryf - też nie było zgłoszenia o braku wpisu
Czekamy na Wasze posty panowie. Kończone planami działań.

c) grupa w hangarze - marrrt - my już więcej nic nie ustalimy, możesz spokojnie pisać post. Mataichi - co z twoim Duffym nie ma nawet wpisu na GG docku - pewnie długaśny weekend . Kivan - z racji matury, nie pisze. Uznajemy, że po przygnieceniu stracił przytomność.

To tyle.
 
Armiel jest offline