Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2011, 19:49   #12
Sam_u_raju
 
Sam_u_raju's Avatar
 
Reputacja: 1 Sam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputację
Ciekawa rzecz się dzieje co do mojego Avatarka. Otóz uznałem, że postać na moim avatarku który załączyłem na samym poczatku jest za bardzo opalona a wiec ja trochę zbladziłem. Efekt swojej pracy chciałem zamiescic ale przez cały czas pokazywało mi "starego" avatarka. Pomyslałem sobie ze moze tak sie dzieje bo to sa te same zdjecia, choc ich nazwy troche zmienione, wiec zalaczylem avatarka innego (ktorego widzieliscie dzisiaj) po to by zobaczyc czy sie cos zmieni. U mnie na kompie nie było zmiany nadal wyswietlało mi poprzedniego. Czytajac Twoj komentarz Ravanesh do tej sesji, z komórki rzeczywisice widziałem ze zalaczyło mi tego wspolczesnego avatarka. Odpaliłem zatem teraz kompa a tam na sesji wampir patrzy na mnie moj pierwszy opalony avatarek. Nie mam pojecia od czego to zalezy :P Juz jednak podpinam tego co ma byc finalnie. Pozdrawiam
Wiadomosc dla Armiela zmieniłem opis na gg :P


edit: Juz wiem dlaczego. To przez przegladarkę :P
 

Ostatnio edytowane przez Sam_u_raju : 06-05-2011 o 23:02.
Sam_u_raju jest offline